do kasy suma: 0,00 zł

masz pytania?
jesteśmy do dyspozycji

tel: +48 22 723 92 90
kom: +48 501 510 436
kom: +48 509 678 515

Polski wózek paletowy z wagą KPZ 71-9 1

Polski wózek widłowy, paletowy z wagą KPZ 71-9.

Wózki paletowe to doskonałe rozwiązanie, które może poprawić poruszanie się po magazynie oraz zwiększyć szybkość przewożenia poszczególnych towarów. Obecnie wymienić można kilka podstawowych rodzajów wózków paletowych. Czym się charakteryzują? Czy wózki z wagą przydają się w każdym przedsiębiorstwie? Co warto wiedzieć o przedsiębiorstwie KPZ Wagi i dlaczego warto skorzystać z ich oferty?

Wózki paletowe- Funkcjonalne rozwiązanie w magazynie

Standardowe wózki paletowe zwane inaczej paleciakami potrafią udźwignąć jednorazowo nawet 2500 kg. Długość wideł najczęściej wynosi 1150 cm, dlatego bez trudu mieszczą się one w standardowych paletach i europaletach. Wózki paletowe służą do podnoszenia oraz przewożenia ładunków w odległościach. Warunkiem skutecznej pracy wózka widłowego jest równa powierzchnia, która nie będzie powodowała zachwiania równowagi wózka. Dzięki temu przewożony towar dotrze w wybrane miejsce bez problemu lub zostanie umieszczony na wyższych partiach regału. 

Rodzaje wózków paletowych

Wśród wózków paletowych zasadniczo wymienić można:

  • Wózki standardowe o długości wideł 1150 cm,
  • Wózki krótkie, których widły mają 800-1000 mm,
  • wózki paletowe długie o długości wideł 1800-2500 mm,
  • ręczne wózki widłowe, tzw wózki masztowe lub podnośnikowe
  • wózki paletowe z wagą
  • wózki z orientacyjnym wskaźnikiem wagi
  • wózki szerokie, niskie, ocynkowane, nożycowe.

 

Wózki paletowe z wagą. Czym się charakteryzują?

Wózki paletowe z wagą przydają się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest nie tylko przewożenie, ale także dokładne zważenie poszczególnych towarów. Wózki paletowe z wagą bez wątpienia sprawdzą się więc w magazynach, w których transportowane są produkty konieczne do ważenia. Dzięki swojej mobilności, taki paleciak umożliwia nie tylko dokładne odważenie zawartości palety, ale także dostarczenie ładunku w wybrane miejsce. Wymienić można zasadniczo kilka rodzajów wózków paletowych z wagą, jednak to firma KPZ Wagi tworzy wózki najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie. Można powiedzieć, że firma ta stała się pionierem w produkcji wózków paletowych, zwłaszcza tych z wagami. Wózki paletowe KPZ tworzone są przez firmę KPZ Wagi, czyli polskiego producenta. 

Co daje zastosowanie wózków paletowych, paleciaków w magazynie?

Paleciaki znalazły swoje zastosowanie w magazynach, w których ważne jest przewożenie materiałów oraz umieszczanie ich na regałach lub ściąganie ich. Dzięki nim praca może zostać wykonana znacznie szybciej i sprawniej. Żadna osoba nie byłaby w stanie przenieść tak ogromnych ciężarów w tym samym czasie, co paleciak. Byłoby to fizycznie niemożliwe do zrobienia. Dzięki wózkowi paletowemu praca staje się bardziej dynamiczna, co przekłada się na zyski przedsiębiorstwa. Co ciekawe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzone zostały systemy paletowe z wagami dzięki czemu materiałów nie trzeba przewozić na osobną wagę, a jedynie umieścić je na palecie i zważyć. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w tym magazynach, w których liczy się ważenie drobnych przedmiotów lub produktów.

Wózek paletowy KPZ 71-9 — Charakterystyka

Model wózka paletowego KPZ 71-9 wyprodukowany przez KPZ Wagi to doskonały paleciak dla osób, którym zależy na dokładnym odważeniu przewożonych materiałów.

Cechuje go solidna konstrukcja, dokładność oraz możliwość legalizacji. To nowoczesny model paleciaka, którego systemy oparte zostały na 4 transometrach. Wykonany został z najwyżej jakości materiałów. Cechuje go duża dokładność ważenia. W przypadku ładunku do 1500 kg, maksymalny dopuszczalny błąd ważenia to 0,2%. System paleciaka oparty został na 4 czujnikach oraz możliwości dołączenia do wózka drukarki. Co ciekawe, czas eksploatacji wózka na baterii wynosi nawet 60 godzin! Ma on wymienny akumulator, dlatego w razie awarii można go szybko wymienić.

Wśród usług oferowanych przez producenta znajduje się 3-letnia gwarancja, co świadczy o najwyższej jakości wózka paletowego.

Oczywiście na terenie całej Polski dostępny jest serwis pogwarancyjny, który szybko i sprawnie naprawi ewentualne awarie powstałe po okresie gwarancji.

 

panel sterujący kpz 71-9

 

Producent wózków paletowych 71-9 z wagą - KPZ Wagi

Wysokiej jakości wózek paletowy do zastosowania przemysłowego to rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Stalowa konstrukcja tego wózka paletowego z funkcją ważenia, została zaprojektowana na potrzeby ważenie oraz przewożenia. Wózek cechują solidne widły oraz dyszel, którym bardzo łatwo jest manewrować w pracy z wózkiem. Zastosowane zostały w nim najwyższej jakości czujniki tensometryczne. W wózku paletowym KPZ 71-9 znajduje się także tradycyjny panel sterujący w stalowej obudowie. Klawiatura została zabezpieczona dzięki folii pyłoodpornej, co przełoży się bez wątpienia na dłuższy czas eksploatacji wózka. Dodatkowo jest opcja ustawiania menu. Ponadto w wózku zastosowana została funkcja zatrzymywania ważonego materiału, aby pomiary były jak najdokładniejsze. Producent KPZ Wagi od wielu lat tworzy różnego rodzaju wózki paletowe z pasją i zaangażowaniem, aby zaspokoić potrzeby właścicieli różnej wielkości przedsiębiorstw. Kupując wózek paletowy do swojego magazynu, można liczyć na dynamizację pracy oraz wzrost zysków. 

 

KPZ 71-9 wózek paletowy z wagą

foto: model wózka paletowego z wagą KPZ 71-9

 

Komentarze do wpisu (1)

25 listopada 2021

Mimo że jestem bardzo wymagajacym klientem to muszę przyznać że akurat ten wózek to cudo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl