do kasy suma: 0,00 zł

masz pytania?
jesteśmy do dyspozycji

tel: +48 22 723 92 90
kom: +48 501 510 436
kom: +48 509 678 515

Ręczny wózek paletowy nierdzewny WRU4-2500 0

Ręczny wózek paletowy nierdzewny

Przeładunek i transport wewnątrz pomieszczeń produkcyjnych oraz magazynowych są niezbędnymi elementami procesu produkcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, prostych w obsłudze oraz niezawodnych urządzeń przebiega on sprawnie, szybko i z minimalną ilością strat. W transporcie wewnątrzmagazynowym oraz w obrębie hali produkcyjnej szczególnie sprawdzają się ręczne wózki paletowe, tzw paleciaki. Wśród nich znajduje się wózek paletowy nierdzewny, charakteryzujący się wyjątkowymi właściwościami technicznymi. 

Wózek paletowy nierdzewny - jakość, higiena, bezpieczeństwo

Wyprodukowany w Polsce wózek paletowy wykonany został z najwyższej klasy stali nierdzewnej 304. Ten niezawodny oraz trwały materiał wykazuje się odpornością na wchłanianie płynów, zabrudzeń oraz zapachów. Posiadający aż 30-miesięczną gwarancję wózek paletowy nierdzewny jest produktem, wykonanym z dbałością o niezawodne i precyzyjne użytkowanie. Wysokiej jakości wózek nierdzewny jest produktem ergonomicznym oraz odpornym na uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej oraz nylonu jest trwały oraz odporny na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Łatwy do utrzymania w czystości wózek paletowy nierdzewny wystarczy przetrzeć, aby uzyskać efekt czystości oraz zdezynfekować preparatem, eliminującym drobnoustroje oraz ponownie przetrzeć. Przystosowany do udźwigu znacznych obciążeń może być stosowany przy transporcie produktów, wymagających zastosowania najwyższych standardów higieny.

Zastosowanie wózka paletowego ze stali nierdzewnej

Wózek paletowy nierdzewny jest urządzeniem, stosowanym w magazynach, zakładach produkcyjnych, zakładach przetwórczych, do przemieszczania produktów umieszczonych na paletach. Znaczne ilości towarów o wysokiej masie, mogą być szybko i niezawodnie przewożone pomiędzy stanowiskami produkcyjnymi oraz w obrębie przestrzeni magazynowej.

Wózki paletowe nierdzewne szczególnie sprawdzają się w miejscach, gdzie potrzebny jest niezawodny transport produktów farmaceutycznych, kosmetycznych czy spożywczych ( np.masarnie, mleczarnie, zakłady przetwórstwa rybnego oraz drobiarskie).

Efektywnie działający wózek paletowy jest produktem, spełniającym wysokie wymagania w zakresie produkcji spożywczej.

Wyprodukowany w Polsce wózek nierdzewny paletowy Zakrem WRU4-2500 gwarantuje niezawodność użytkowania niezależnie od intensywności użycia urządzenia.

Producent, polska firma Zakrem oferuje na niego aż 30 miesięcy gwarancji. Estetycznie prezentujący się, prosty w obsłudze wózek paletowy WRU4-2500 ze stali nierdzewnej 304 odpowiedni jest do zastosowania w zakładach o podwyższonych standardach higienicznych, wynikających ze specyfiki przygotowania, przechowywania i transportu produktów żywnościowych, farmaceutycznych czy kosmetycznych.

 

foto: wózek paletowy ze stali nierdzewnej 304, Zakrem WRU4-2500

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl