do kasy suma: 0,00 zł

masz pytania?
jesteśmy do dyspozycji

tel: +48 22 723 92 90
kom: +48 501 510 436
kom: +48 509 678 515

Przedłużki wideł do wózków widłowych. Co warto o nich wiedzieć? 0

Przedłużki wideł do wózków widłowych

Wózki widłowe stały się kluczowym wyposażeniem wielu przedsiębiorstw. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki nim wykonywana praca jest niezwykle efektywna i o wiele prostsza niż przy użyciu siły ludzkich rąk. W związku z tym, że służą w wielu, różnorodnych branżach przemysłu, pracują przy wielu towarach. Niektóre z nich charakteryzują się nietypowymi gabarytami i wymiarami, w związku z czym do ich zmagazynowania, ułożenia czy przetransportowania wymagane są przedłużki wideł do wózków widłowych. Co warto o nich wiedzieć i jakie korzyści niesie za sobą ich użytkowanie? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. 

Przedłużki wideł do wózków widłowych - komfort pracy na najwyższym poziomie

Przedłużki wideł do wózków widłowych cieszą się ogromną popularnością. Są powszechnie używane do wózków widłowych, w pracy w bardzo wielu branżach. W czym tkwi sekret ich sukcesu? Przede wszystkim przedłużki wideł do wózków widłowych są produktami bardzo funkcjonalnymi i praktycznymi w użyciu. Ich montaż jest bardzo szybki i prosty, a dzięki ich zastosowaniu wydłużamy długość roboczą wideł naszego wózka widłowego, który będzie w stanie pracować z produktami o niestandardowych wymiarach. Co więcej, do ich montażu nie musimy angażować innych maszyn czy wiele osób - przedłużki do wideł do wózków widłowych są bardzo lekkie i poręczne, dzięki czemu bez najmniejszego problemu z ich montażem poradzi sobie jedna osoba, najczęściej operator wózka. 

Najwyższa jakość przedłużek wideł do wózków widłowych

Przedłużki wideł do wózków widłowych wyprodukowane są z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, dzięki czemu w niezmiennej kondycji posłużą nam przez długi czas. Są również wygodne w przychowywaniu, zajmują mało miejsca i można skorzystać z nich zawsze wtedy, gdy wymagana jest inna długość robocza wideł w wózkach jezdniowych (czołowych). Co więcej, wybierając modele przedłużek do wideł, producent pozostawił nam pewną rozpiętość. Wszystko po to, by idealnie dopasować produkty do swoich potrzeb. Przedłużki produkowane są w długościach: 1600mm, 1800mm, 2000mm, 2200mm czy 2400mm. Należy jedynie wybrać właściwy rozmiar wideł w naszym wózku i cieszyć się praktycznym, gotowym do użycia produktem.

foto: przedłużki wideł do wózków widłowych, wykonane z pełnego profilu

 

Efektywna i wydajna praca to klucz do osiągnięcia sukcesu przedsiębiorstwa. Postaw na innowacyjne rozwiązania najwyżej jakości, dzięki którym przy minimalnym wysiłku fizycznym praca będzie wykonana na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal. Przekonaj się osobiście, jakie to proste!. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl