do kasy suma: 0,00 zł

masz pytania?
jesteśmy do dyspozycji

tel: +48 22 723 92 90
kom: +48 501 510 436
kom: +48 509 678 515

Wózki paletowe z wagą. Co o nich wiemy? 0

Wózki paletowe z wagą - funkcjonalne narzędzie pracy 

Wózki paletowe to nieodzowna pomoc w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, magazynach czy halach produkcyjnych. Dzięki nim praca jest o wiele bardziej wydajna i sprawna, a ciężkie towary, nawet o bardzo dużych gabarytach mogą być z łatwością transportowane. Nic więc dziwnego, że wózki paletowe cieszą się tak ogromną popularnością. Hitem ostatnich czasów są wózki paletowe z wagą polskiego producenta KPZ. W czym tkwi sekret ich popularności? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

FOTO: ręczny wózek paletowy z wagą, polskiej firmy KPZ Wagi

 

Wózki paletowe z wagą i ich krótka charakterystyka

Wózki paletowe z wagą to urządzenia, które zostały wyposażone w mobilną wagę. Takie rozwiązanie pozwalana na niezwykle szybkie ważenie, bez konieczności przekładnia towaru na osobną, stacjonarną wagę. Wózki paletowe z wagą są jednymi z najbardziej popularnych rodzajów, powszechnie wykorzystywanych w różnych dziedzinach przemysłu. 

Co bardzo ważne, wózki paletowe marki KPZ, są produkowane i kalibrowane w Polsce. Co oznacza to w praktyce? Że zakupione przez nas urządzenia są bardzo dokładne w wykonywaniu pomiarów. Błąd pomiaru przy maksymalnym obciążeniu wynos 0,2%. Dla przykładu, przy ważeniu towaru o masie 1500kg, błąd pomiarowy może wynosić maksymalnie 3kg. O całkowitej maksymalnej masie dopuszczalnej do ważenia decyduje przede wszystkim model jaki wybierzemy. Większość z dostępnych wózków paletowych z wagą są w stanie ważyć towary o masie ponad 2000kg. 

Akumulator wbudowany w wózki paletowe z wagą, pozwala na pracę aż do 60h. Konstrukcja wózków jest bardzo stabilna i wytrzymała. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością w stosunku do ceny. Tego typu paleciaki wyposażone są w panele sterujące, czytelne, duże i podświetlane wyświetlacze LCD, co pozwala na komfortową pracę nawet w trudnych warunkach. Wózek paletowy z wagą jest produktem gotowym do użycia.

Korzyści płynące z wyboru wózków paletowych z wagą polskiego producenta KPZ

Dlaczego warto wybierać najwyżej klasy, profesjonalne urządzenia jakimi są wózki paletowe z wagą od polskiego producenta?. Po pierwsze, zakup polskich produktów wiąże się z całkowicie bezproblemowym dostępem do serwisu, w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii urządzenia. Co więcej, także części zamienne do wózków paletowych z wagą polskiego producenta są łatwo dostępne oraz nabyć je można w atrakcyjnych pieniądzach. Po drugie, urządzenia objęte są bardzo długą gwarancją, co chroni nas przed powstawaniem dodatkowych kosztów. 3 letnia gwarancja stanowi ochronę i bezpieczeństwo w razie nieprzewidziany sytuacji i awarii. 

Każda branża wiążą się z własnymi, specyficznymi wymaganiami. Dlatego właśnie wózki paletowe z wagą od producenta KPZ Wagi oferują wiele różnorodnych opcji dodatkowych. Możemy zatem wyposażyć nasz wózek w takie elementy jak praktyczna, funkcjonalna drukarka, hamulec nożny czy połączenie Wi-fi. Jeśli zależy nam na najwyższej jakości i trwałości naszego urządzenia, wówczas powinniśmy wybrać wózek paletowy z wagą w opcji nierdzewnej. Dla prac w warunkach szczególnego zagrożenia, polecane są modele urządzeń do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. 

nakładki ze stali szlachetnej DIN 1.403.Zgodny z ATEX wózek paletowy może być stosowany w środowisku zagrożonym wybuchem

FOTO: wózek paletowy z wagą i nakładkami ze stali szlachetnej DIN 1.403. Zgodny z ATEX - może być stosowany w środowisku zagrożonym wybuchem

 

Bardzo cenną opcją dla wielu przedsiębiorstw jest możliwość wyboru różnych długości wideł oraz duży zakres działki. W związku z różnymi gabarytami produktów, możliwość wyboru długości wideł jest nieocenioną pomocą w wykonywaniu codziennych prac, nawet przy najbardziej niestandardowych wymiarach produktów. 

Szukasz rozwiązania, które pozwoli na sprawne i funkcjonalne wykonywanie wielu zadań? Wózki paletowe z wagą będą absolutnym strzałem w dziesiątkę!. 

FOTO: wózek paletowy z wagą w opcji z drukarką Favorit

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl