do kasy suma: 0,00 zł

masz pytania?
jesteśmy do dyspozycji

tel: +48 22 723 92 90
kom: +48 501 510 436
kom: +48 509 678 515

Nierdzewny ręczny wózek paletowy Zakrem WRU4-2500 Inox 0

Nierdzewny ręczny wózek paletowy - postaw na najwyższą jakość i komfort pracy 

Wiele zakładów opiera swoją pracę na użyciu ręcznych wózków paletowych. To urządzenia niezwykle przydatne w wielu zakładach różnorodnych branż. Proste w obsłudze, bezawaryjne, pozwalające na oszczędność dużej ilości sił oraz czasu. Szczególną popularnością cieszą się wózki ręczne paletowe Zakrem WRU4 wykonane ze stali nierdzewnej "304". Gdzie tego typu modele najczęściej znajdują zastosowanie? Dlaczego cieszą się tak ogromnym uznaniem wśród dotychczasowych użytkowników? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!. 

Wózki paletowe i ich krótka charakterystyka

Wózki paletowe ręczne są powszechnie wykorzystywanym narzędziem pracy w wielu przedsiębiorstwach. Zwłaszcza magazyny to takie miejsca, w których wózki ręczne paletowe stanowią podstawowy środek transportu palet. Potocznie nazywa się je paleciakami. 

Wózki ręczne paletowe wykorzystują do pracy agregat hydrauliczny, który służy do podnoszenia konstrukcji wózka, w tym także wideł. Dzięki temu, paleta z ładunkiem może być transportowana a także podnoszona na preferowaną wysokość. W tym celu operator musi wykonać kilkanaście ruchów dyszlem, jednak jest to nieporównywalnie mały wysiłek w zestawieniu do ręcznie wykonywanej pracy. Wózki ręczne paletowe charakteryzują się różnym udźwigiem, mieszczącym się w standardowym przedziale od 1000 do 3500kg. 

Nierdzewny ręczny wózek paletowy - nienaganna higiena na wyciągnięcie Twoich rąk

Istnieją pewne branże, w których higiena pracy musi zachowana być na najwyższym poziomie. Wówczas rewelacyjnym rozwiązaniem są wózki ręczne paletowe Zakrem WRU4, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej "304". Powszechnie wykorzystywane są w:

- zakładach przetwórstwa spożywczego

- masarniach

- mleczarniach

- zakładach drobiarskich

- zakładach rybnych

oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie higieny na najwyższym poziomie.

wozek-paletowy-nierdzewny-inox

foto: ręczny wózek paletowy ze stali nierdzewnej, paleciak inox

 

Co więcej, prócz tego, że ręczne wózki paletowe ze stali nierdzewnej cieszą się łatwym utrzymaniem w czystości oraz mogą mieć kontakt z żywnością, to dodatkowo dzięki materiałom wysokiej jakości, z których zostały wykonane, są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz solidnie wykonane.

Zalety skorzystania z oferty polskiego producenta wózków paletowych

Wózki ręczne paletowe ze stali nierdzewnej pochodzące od polskiego producenta Zakrem Grajewo, niosą szeroką paletę korzyści dla swoich użytkowników. Polska marka bazuję na własnym zapleczu projektowo-badawczym, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych oraz własnej służbie handlowej oraz profesjonalnym serwisie. W praktyce oznacza to, że wózki ręczne paletowe Zakrem cechują się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Co więcej, w razie jakichkolwiek usterek, które wpływają na komfort pracy z ręcznymi wózkami paletowymi, serwis polskiej marki Zakrem staje na wysokości zadania, by przywrócić swój produkt do pełnej sprawności i dalszej, bezawaryjnej pracy w jak najkrótszym czasie.

Szukasz ręcznych wózków paletowych, które będą doskonałym, niezawodnym narzędziem pracy dla Twojego przedsiębiorstwa? Nierdzewny wózek paletowy Zakrem WRU4-2500 to wybór, którego z pewnością nie będziesz żałować. 

foto: wózek paletowy Zakrem WRU4-2500 ze stali nierdzewnej, 304

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl